Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкая камісія па супрацоўніцтве Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь і Народнага сходу Сірыйскай Арабскай Рэспублікі
Камароўскі Ігар Сяргеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі (Сустаршыня Міжпарламентскай камісіі)
Амбражэйчык Віктар Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Базанаў Уладзімір Аляксандравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Зямчонак Сяргей Рычардавіч - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Качына Леанід Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Колб Ігар Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Кралевіч Ірына Мікалаеўна - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Лукашоў Анатолій Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Марачкава Таццяна Барысаўна - член Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Маркевіч Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Марчанка Аляксандр Анатольевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Пятрова Ірына Георгіеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Сайганава Таццяна Іванаўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Саўко Валерый Іосіфавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Сокал Аляксей Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Улаховіч Мікалай Дзмітрыевіч - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Маразоў Павел Валер'евіч - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Амбражэйчык Віктар Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Базанаў Уладзімір Аляксандравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Зямчонак Сяргей Рычардавіч - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Качына Леанід Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Колб Ігар Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Кралевіч Ірына Мікалаеўна - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Лукашоў Анатолій Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Марачкава Таццяна Барысаўна - член Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Маркевіч Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Марчанка Аляксандр Анатольевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Пятрова Ірына Георгіеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Сайганава Таццяна Іванаўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Саўко Валерый Іосіфавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Сокал Аляксей Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Улаховіч Мікалай Дзмітрыевіч - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Маразоў Павел Валер'евіч - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў (Сакратар рабочай групы)