Галоўная / Беларуская версія / Дзейнасць / Міжнародная дзейнасць / Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў

Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў


Рахманаў Сяргей Кімавіч - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па міжнародных справах і нацыянальнай бяспецы (Кіраўнік рабочай групы)
Корж Іван Аляксеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Заместитель руководителя рабочей группы)
Чушаў Уладзімір Мікалаевіч - начальнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва і нацыянальнай бяспекі Сакратарыята Савета Рэспублікі (Секретарь рабочей группы)
Трыбунах Галіна Пятроўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Старавойтава Ірына Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Скамарошка Раманія Раманаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Панцюхоў Уладзімір Іванавіч - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Белуш Інэса Генадзьеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Багдановіч Аляксандр Віктаравіч - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Власевіч Віталій Эдуардавіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Гобараў Дзмітрый Дзмітрыевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Гуйвік Наталля Васільеўна - старшыня Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Дарагакупец Юрый Іванавіч - старшыня Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Дашко Анатолій Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Кавалька Адам Дзмітрыевіч - член Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Качына Леанід Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Клімовіч Наталля Анатольеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Лукашоў Анатолій Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Міхневіч Валянцін Уладзіміравіч - старшыня Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна - старшыня Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Ніжэвіч Людміла Іванаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Паліціка Вольга Сяргееўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Рынейская Ірына Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Сайганава Таццяна Іванаўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Саўко Валерый Іосіфавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Улаховіч Мікалай Дзмітрыевіч - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Навіны па тэме