Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Рэспублікі Рэспублікі Сінгапур
Назаранка Валянціна Аляксееўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Кіраўнік рабочай групы)
Сівец Сяргей Міхайлавіч - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Дашко Анатолій Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Кір'як Лілія Вацлаваўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Полушкіна Таццяна Генадзьеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Саракач Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Сівец Сяргей Міхайлавіч - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Дашко Анатолій Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Кір'як Лілія Вацлаваўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Полушкіна Таццяна Генадзьеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Саракач Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)