Галоўная
/
Аб Палаце прадстаўнiкоў
Сёмае скліканне (з 06.12.2019 па цяперашні час)
Структура і склад
Кіраўніцтва склікання
Савет Палаты прадстаўнікоў
Дэпутацкі корпус склікання Па алфавіце
Дэпутацкі корпус склікання Па акругах
Пастаянныя камісіі
Адаменка Яўгеній Буніслававіч (Калінкавіцкая акруга № 41)
Адзінцова Святлана Уладзіміраўна (Полацкая гарадская акруга № 27)
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч (Крычаўская акруга № 83)
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч (Пінская гарадская акруга № 14)
Ананіч Лілія Станіславаўна (Барысаўская сельская акруга № 63)
Аутка Аляксандр Віктаравіч (Гродненская сельская акруга № 53)
Аўтухова Таццяна Анатольеўна (Віцебская-Чкалаўская акруга № 18)
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч (Столінская акруга № 16)
Барташ Святлана Уладзіміраўна (Днепра-Бугская акруга № 10)
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна (Пінская сельская акруга № 15)
Белаконеў Алег Аляксеевіч (Пухавіцкая акруга № 65)
Брыч Леанід Рыгоравіч (Брэсцкая-Заходняя акруга № 1)
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна (Івацэвіцкая акруга № 11)
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч (Лагойская акруга № 75)
Васілевіч Марыя Віктараўна (Кальварыйская акруга № 104)
Васількоў Мікалай Андрэевіч (Буда-Кашалёўская акруга № 38)
Васько Марына Віктараўна (Брэсцкая-Цэнтральная акруга № 2)
Васюкоў Віталій Міхайлавіч (Аршанская-Дняпроўская акруга № 26)
Волкаў Ігар Уладзіміравіч (Жлобінская акруга № 40)
Гайдук Аксана Вячаславаўна (Ясенінская акруга № 100)
Гайдукевіч Алег Сяргеевіч (Каліноўская акруга № 108)
Ганчук Андрэй Аляксандравіч (Шклоўская акруга № 90)
Гардзейчык Іван Аркадзьевіч (Уручская акруга № 109)
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч (Бабруйская сельская акруга № 80)
Горваль Святлана Аляксандраўна (Віцебская-Чыгуначная акруга № 19)
Гранкоўскі Аляксандр Аляксандравіч (Аўтазаводская акруга № 92)
Давыдзька Генадзь Браніслававіч (Усходняя акруга № 107)
Далгашэй Тамара Сяргееўна (Гродненская-Ленінская акруга № 52)
Данчанка Аляксандр Міхайлавіч (Гомельская-Сельмашаўская акруга № 32)
Дашко Анатолій Міхайлавіч (Брэсцкая-Усходняя акруга № 3)
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч (Кобрынская акруга № 12)
Дзік Сяргей Канстанцінавіч (Коласаўская акруга № 106)
Дубаў Аляксандр Васільевіч (Сенненская акруга № 30)
Думбадзе Тэнгіз Шукрыевіч (Партызанская акруга № 110)
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна (Баранавіцкая сельская акруга № 7)
Завалей Ігар Уладзіміравіч (Гомельская сельская акруга № 37)
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч (Брэсцкая-Пагранічная акруга № 4)
Здорыкава Людміла Яўгеньеўна (Магілёўская-Цэнтральная акруга № 85)
Злотнікаў Андрэй Анатольевіч (Гомельская-Цэнтральная акруга № 33)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 07.03.2023
Каляснёва Алена Пятроўна (Горацкая акруга № 82)
Камароўскі Ігар Сяргеевіч (Паўднёва-Заходняя акруга № 99)
Канановіч Людміла Мікалаеўна (Маладзечанская гарадская акруга № 72)
Карась Дзяніс Мікалаевіч (Наваполацкая акруга № 24)
Кір'як Лілія Вацлаваўна (Гродненская-Цэнтральная акруга № 51)
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч (Кастрычніцкая акруга № 97)
Кралевіч Ірына Мікалаеўна (Жыткавіцкая акруга № 39)
Крачак Іна Юр'еўна (Аршанская гарадская акруга № 25)
Крэч Вольга Зенонаўна (Гомельская-Навабеліцкая акруга № 36)
Курсевіч Валянціна Вацлаваўна (Заслаўская акруга № 77)
Лагунова Галіна Мікалаеўна (Шабаноўская акруга № 91)
Лаўрыненка Ігар Уладзіміравіч (Бярэзінская акруга № 61)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 14.05.2021
Ленчэўская Марына Аляксандраўна (Заходняя акруга № 102)
Луканская Ірына Эдуардаўна (Гродненская-Занёманская акруга № 49)
Любецкая Святлана Анатольеўна (Старавіленская акруга № 105)
Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна (Грушаўская акруга № 98)
Марзалюк Ігар Аляксандравіч (Магілёўская-Ленінская акруга № 84)
Маркевіч Аляксандр Іванавіч (Іўеўская акруга № 54)
Мартынаў Ігар Феліксавіч (Лепельская акруга № 23)
Масейкаў Аляксандр Анатольевіч (Магілёўская-Прамысловая акруга № 87)
Машкароў Аляксандр Валер'евіч (Гомельская-Прамысловая акруга № 35)
Міхалюк Павел Рышардавіч (Шчучынская акруга № 60)
Мурына Юлія Георгіеўна (Салігорская сельская акруга № 69)
Назаранка Валянціна Аляксееўна (Мазырская акруга № 42)
Нікалайкін Віктар Паўлавіч (Віцебская-Горкаўская акруга № 17)
Падлужная Людміла Браніславаўна (Сеніцкая акруга № 76)
Паканечны Павел Леанідавіч (Ваўкавыская акруга № 48)
Панасюк Васілій Васільевіч (Пушкінская акруга № 103)
Папко Павел Іванавіч (Баранавіцкая-Усходняя акруга № 6)
Патапава Алена Станіславаўна (Гродненская-Кастрычніцкая акруга № 50)
Петрашова Вольга Уладзіміраўна (Магілёўская-Катрычніцкая акруга № 86)
Ражанец Валянціна Вітальеўна (Слуцкая акруга № 67)
Рынейская Ірына Мікалаеўна (Бабруйская-Ленінская акруга № 78)
Савіных Андрэй Уладзіміравіч (Чкалаўская акруга № 96)
Сайганава Таццяна Іванаўна (Купалаўская акруга № 95)
Саракач Аляксандр Іванавіч (Дзяржынская акруга № 71)
Свіла Віктар Збігневіч (Смаргонская акруга № 59)
Семянчук Алег Аляксеевіч (Маладзечанская сельская акруга № 73)
Семяняка Валянцін Міхайлавіч (Слонімская акруга № 58)
Сільчонак Павел Мацвеевіч (Пастаўская акруга № 29)
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч (Нёманская акруга № 56)
Старавойтава Ганна Валянцінаўна (Каменнагорская акруга № 101)
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна (Белавежская акруга № 8)
Стральчонак Валерый Іванавіч (Жодзінская акруга № 64)
Струнеўскі Андрэй Мікалаевіч (Салігорская гарадская акруга № 68)
Супрановіч Ірына Аляксандраўна (Вілейская акруга № 74)
Сыранкоў Сяргей Аляксандравіч (Быхаўская акруга № 81)
Тарасенка Наталля Эдуардаўна (Магілёўская сельская акруга № 88)
Таўтын Ігар Паўлавіч (Светлагорская акруга № 46)
Хлабукін Ігар Канстанцінавіч (Баранавіцкая-Заходняя акруга № 5)
Чарняўская Жанна Мікалаеўна (Хойніцкая акруга № 47)
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч (Полацкая сельская акруга № 28)
Шкроб Марына Аляксандраўна (Васняцоўская акруга № 93)
Шутава Святлана Аляксандраўна (Асіповіцкая акруга № 89)
Шыпула Аляксандр Валер'евіч (Барысаўская гарадская акруга № 62)
Шырокая Вера Уладзіміраўна (Бабруйская-Першамайская акруга № 79)
Ягораў Аляксей Уладзіміравіч (Віцебская-Кастрычніцкая акруга № 20)
Брэсцкая вобласць
Віцебская вобласць
Гомельская вобласць
Гродзенская вобласць
Мінская вобласць
Магілёўская вобласць
Мінск
Камісія па заканадаўстве
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Любецкая Святлана Анатольеўна (Старавіленская акруга № 105)
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч (Пінская гарадская акруга № 14)
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна (Баранавіцкая сельская акруга № 7)
Крэч Вольга Зенонаўна (Гомельская-Навабеліцкая акруга № 36)
Луканская Ірына Эдуардаўна (Гродненская-Занёманская акруга № 49)
Ягораў Аляксей Уладзіміравіч (Віцебская-Кастрычніцкая акруга № 20)
Камісія па эканамічнай палітыцы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Брыч Леанід Рыгоравіч (Брэсцкая-Заходняя акруга № 1)
Лагунова Галіна Мікалаеўна (Шабаноўская акруга № 91)
Сайганава Таццяна Іванаўна (Купалаўская акруга № 95)
Горваль Святлана Аляксандраўна (Віцебская-Чыгуначная акруга № 19)
Машкароў Аляксандр Валер'евіч (Гомельская-Прамысловая акруга № 35)
Камісія па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Семяняка Валянцін Міхайлавіч (Слонімская акруга № 58)
Волкаў Ігар Уладзіміравіч (Жлобінская акруга № 40)
Свіла Віктар Збігневіч (Смаргонская акруга № 59)
Ганчук Андрэй Аляксандравіч (Шклоўская акруга № 90)
Патапава Алена Станіславаўна (Гродненская-Кастрычніцкая акруга № 50)
Камісія па нацыянальнай бяспецы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Белаконеў Алег Аляксеевіч (Пухавіцкая акруга № 65)
Дубаў Аляксандр Васільевіч (Сенненская акруга № 30)
Лаўрыненка Ігар Уладзіміравіч (Бярэзінская акруга № 61)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 14.05.2021
Маркевіч Аляксандр Іванавіч (Іўеўская акруга № 54)
Мартынаў Ігар Феліксавіч (Лепельская акруга № 23)
Данчанка Аляксандр Міхайлавіч (Гомельская-Сельмашаўская акруга № 32)
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч (Брэсцкая-Пагранічная акруга № 4)
Ленчэўская Марына Аляксандраўна (Заходняя акруга № 102)
Камісія па бюджэце і фінансах
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч (Лагойская акруга № 75)
Васюкоў Віталій Міхайлавіч (Аршанская-Дняпроўская акруга № 26)
Мурына Юлія Георгіеўна (Салігорская сельская акруга № 69)
Барташ Святлана Уладзіміраўна (Днепра-Бугская акруга № 10)
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна (Івацэвіцкая акруга № 11)
Камісія па аграрнай палітыцы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч (Полацкая сельская акруга № 28)
Аутка Аляксандр Віктаравіч (Гродненская сельская акруга № 53)
Камісія па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Васількоў Мікалай Андрэевіч (Буда-Кашалёўская акруга № 38)
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч (Крычаўская акруга № 83)
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна (Пінская сельская акруга № 15)
Чарняўская Жанна Мікалаеўна (Хойніцкая акруга № 47)
Далгашэй Тамара Сяргееўна (Гродненская-Ленінская акруга № 52)
Кралевіч Ірына Мікалаеўна (Жыткавіцкая акруга № 39)
Паканечны Павел Леанідавіч (Ваўкавыская акруга № 48)
Хлабукін Ігар Канстанцінавіч (Баранавіцкая-Заходняя акруга № 5)
Камісія па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Давыдзька Генадзь Браніслававіч (Усходняя акруга № 107)
Ананіч Лілія Станіславаўна (Барысаўская сельская акруга № 63)
Ражанец Валянціна Вітальеўна (Слуцкая акруга № 67)
Васілевіч Марыя Віктараўна (Кальварыйская акруга № 104)
Здорыкава Людміла Яўгеньеўна (Магілёўская-Цэнтральная акруга № 85)
Тарасенка Наталля Эдуардаўна (Магілёўская сельская акруга № 88)
Камісія па адукацыі, культуры і навуцы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Марзалюк Ігар Аляксандравіч (Магілёўская-Ленінская акруга № 84)
Каляснёва Алена Пятроўна (Горацкая акруга № 82)
Кір'як Лілія Вацлаваўна (Гродненская-Цэнтральная акруга № 51)
Рынейская Ірына Мікалаеўна (Бабруйская-Ленінская акруга № 78)
Аўтухова Таццяна Анатольеўна (Віцебская-Чкалаўская акруга № 18)
Васько Марына Віктараўна (Брэсцкая-Цэнтральная акруга № 2)
Злотнікаў Андрэй Анатольевіч (Гомельская-Цэнтральная акруга № 33)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 07.03.2023
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч (Кастрычніцкая акруга № 97)
Падлужная Людміла Браніславаўна (Сеніцкая акруга № 76)
Камісія па працы і сацыяльных пытаннях
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Канановіч Людміла Мікалаеўна (Маладзечанская гарадская акруга № 72)
Гардзейчык Іван Аркадзьевіч (Уручская акруга № 109)
Семянчук Алег Аляксеевіч (Маладзечанская сельская акруга № 73)
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна (Белавежская акруга № 8)
Дашко Анатолій Міхайлавіч (Брэсцкая-Усходняя акруга № 3)
Крачак Іна Юр'еўна (Аршанская гарадская акруга № 25)
Сільчонак Павел Мацвеевіч (Пастаўская акруга № 29)
Стральчонак Валерый Іванавіч (Жодзінская акруга № 64)
Супрановіч Ірына Аляксандраўна (Вілейская акруга № 74)
Камісія па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна (Грушаўская акруга № 98)
Масейкаў Аляксандр Анатольевіч (Магілёўская-Прамысловая акруга № 87)
Шкроб Марына Аляксандраўна (Васняцоўская акруга № 93)
Шыпула Аляксандр Валер'евіч (Барысаўская гарадская акруга № 62)
Адзінцова Святлана Уладзіміраўна (Полацкая гарадская акруга № 27)
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч (Бабруйская сельская акруга № 80)
Завалей Ігар Уладзіміравіч (Гомельская сельская акруга № 37)
Курсевіч Валянціна Вацлаваўна (Заслаўская акруга № 77)
Міхалюк Павел Рышардавіч (Шчучынская акруга № 60)
Таўтын Ігар Паўлавіч (Светлагорская акруга № 46)
Камісія па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Камароўскі Ігар Сяргеевіч (Паўднёва-Заходняя акруга № 99)
Гранкоўскі Аляксандр Аляксандравіч (Аўтазаводская акруга № 92)
Панасюк Васілій Васільевіч (Пушкінская акруга № 103)
Саракач Аляксандр Іванавіч (Дзяржынская акруга № 71)
Карась Дзяніс Мікалаевіч (Наваполацкая акруга № 24)
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч (Нёманская акруга № 56)
Струнеўскі Андрэй Мікалаевіч (Салігорская гарадская акруга № 68)
Камісія па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Нікалайкін Віктар Паўлавіч (Віцебская-Горкаўская акруга № 17)
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч (Столінская акруга № 16)
Гайдук Аксана Вячаславаўна (Ясенінская акруга № 100)
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч (Кобрынская акруга № 12)
Адаменка Яўгеній Буніслававіч (Калінкавіцкая акруга № 41)
Шырокая Вера Уладзіміраўна (Бабруйская-Першамайская акруга № 79)
Камісія па міжнародных справах
Перайсці на старонку Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Савіных Андрэй Уладзіміравіч (Чкалаўская акруга № 96)
Гайдукевіч Алег Сяргеевіч (Каліноўская акруга № 108)
Думбадзе Тэнгіз Шукрыевіч (Партызанская акруга № 110)
Назаранка Валянціна Аляксееўна (Мазырская акруга № 42)
Дзік Сяргей Канстанцінавіч (Коласаўская акруга № 106)
Папко Павел Іванавіч (Баранавіцкая-Усходняя акруга № 6)
Петрашова Вольга Уладзіміраўна (Магілёўская-Катрычніцкая акруга № 86)
Старавойтава Ганна Валянцінаўна (Каменнагорская акруга № 101)
Сыранкоў Сяргей Аляксандравіч (Быхаўская акруга № 81)
Спіс сесій
- Дзясятая сесія (з 19.09.2023 па цяперашні час)
- Дзявятая сесія (з 20.09.2022 па 30.06.2023 )
- Восьмая сесія (з 15.03.2022 па 30.06.2022 )
- Сёмая пазачарговая сесія (з 27.01.2022 па 28.01.2022 )
- Шостая сесія (з 04.10.2021 па 22.12.2021 )
- Пятая сесія (з 02.04.2021 па 25.06.2021 )
- Чацвёртая сесія (з 02.10.2020 па 18.12.2020 )
- Трэцяя пазачарговая сесія (з 03.08.2020 па 04.08.2020 )
- Другая сесія (з 02.04.2020 па 30.06.2020 )
- Першая сесія (з 06.12.2019 па 19.12.2019 )
Заканадаўчая дзейнасць
Фільтр законапраектаў
Знойдзена законапраектаў:
679
Міжнародная дзейнасць
Шматбаковае супрацоўніцтва
Двухбаковае супрацоўніцтва
Спіс пасяджэнняў
Заседания списком
Кадендарь заседаний
- 21 сакавіка 2024 года, чатырнаццатае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 21.03.2024 )
- 28 лютага 2024 года, трынаццатае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 28.02.2024 )
- 19 лютага 2024 года, дванаццатае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.02.2024 )
- 31 студзеня 2024 года, адзінаццатае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 31.01.2024 )
- 29 снежня 2023 года, дзясятае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 29.12.2023 )
- 22 снежня 2023 года, дзявятае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 22.12.2023 )
- 7 снежня 2023 года, восьмае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 07.12.2023 )
- 29 лiстапада 2023 года, сёмае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 29.11.2023 )
- 22 лiстапада 2023 года, пятае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 22.11.2023 )
- 22 лiстапада 2023 года, шостае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 22.11.2023 )
- 1 лiстапада 2023 года,чатвёртае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 01.11.2023 )
- 25 кастрычніка 2023 года, трэцяе пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.10.2023 )
- 11 кастрычніка 2023 года, другое пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 11.10.2023 )
- 19 верасня 2023 года, адкрыццё дзясятай сесіі, першае пасяджэнне дзясятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.09.2023 )
- 30 чэрвеня 2023 года, дваццаць чацвёртае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё дзявятай сесіі ( 30.06.2023 )
- 28 чэрвеня 2023 года, дваццаць трэцяе пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 28.06.2023 )
- 15 чэрвеня 2023 года, дваццаць другое пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 15.06.2023 )
- 14 чэрвеня 2023 года, дваццаць першае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 14.06.2023 )
- 31 мая 2023 года, дваццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 31.05.2023 )
- 24 мая 2023 года, дзевятнаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 24.05.2023 )
- 19 красавіка 2023 года, васямнаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.04.2023 )
- 18 красавіка 2023 года, сямнаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 18.04.2023 )
- 20 сакавіка 2023 года, шаснаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 20.03.2023 )
- 15 сакавіка 2023 года, пятнаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 15.03.2023 )
- 22 лютага 2023 года, чатырнаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 22.02.2023 )
- 21 лютага 2023 года, трынаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 21.02.2023 )
- 25 студзеня 2023 года, дванаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.01.2023 )
- 21 снежня 2022 года, адзінаццатае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 21.12.2022 )
- 20 снежня 2022 года, дзясятае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 20.12.2022 )
- 14 снежня 2022 года, дзявятае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 14.12.2022 )
- 7 снежня 2022 года, восьмае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 07.12.2022 )
- 23 лістапада 2022 года, сёмае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 23.11.2022 )
- 23 лістапада 2022 года, шостае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 23.11.2022 )
- 10 лістапада 2022 года, пятае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 10.11.2022 )
- 19 кастрычніка 2022 года, чацвёртае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.10.2022 )
- 12 кастрычніка 2022 года, трэцяе пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 12.10.2022 )
- 26 верасня 2022 года, другое пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 26.09.2022 )
- 20 верасня 2022 года, адкрыццё дзявятай сесіі, першае пасяджэнне дзявятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 20.09.2022 )
- 30 чэрвеня 2022 года, трынаццатае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё восьмай сесіі ( 30.06.2022 )
- 29 чэрвеня 2022 года, дванаццатае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 29.06.2022 )
- 27 чэрвеня 2022 года, адзінаццатае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 27.06.2022 )
- 24 чэрвеня 2022 года, дзявятае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 24.06.2022 )
- 24 чэрвеня 2022 года, дзясятае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 24.06.2022 )
- 16 чэрвеня 2021 года, восьмае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 16.06.2022 )
- 31 мая 2022 года, сёмае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 31.05.2022 )
- 25 мая 2022 года, шостае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.05.2022 )
- 25 мая 2022 года, пятае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.05.2022 )
- 12 мая 2022 года, чацвёртае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 12.05.2022 )
- 27 красавіка 2022 года, трэцяе пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 27.04.2022 )
- 25 сакавіка 2022 года, другое пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.03.2022 )
- 15 сакавіка 2022 года, адкрыццё восьмай сесіі, першае пасяджэнне восьмай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 15.03.2022 )
- 28 снежня 2022 года, трэцяе пасяджэнне сёмай пазачарговай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё сёмай пазачарговай сесіі ( 28.01.2022 )
- 28 снежня 2022 года, другое пасяджэнне сёмай пазачарговай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 28.01.2022 )
- 27 снежня 2022 года, адкрыццё сёмай пазачарговай сесіі, першае пасяджэнне сёмай пазачарговай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 27.01.2022 )
- 22 снежня 2021 года, восьмае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання,закрыццё шостай сесіі ( 22.12.2021 )
- 21 снежня 2021 года, семае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 21.12.2021 )
- 14 снежня 2021 года, шостае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 14.12.2021 )
- 8 снежня 2021 года, пятае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 08.12.2021 )
- 29 лістапада 2021 года, чацвёртае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 29.11.2021 )
- 9 лістапада 2021 года, трэцяе пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 09.11.2021 )
- 28 кастрычніка 2021 года, другое пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 28.10.2021 )
- 4 кастрычніка 2021 года, адкрыццё шостай сесіі, першае пасяджэнне шостай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 04.10.2021 )
- 25 чэрвеня 2021 года, дзясятае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.06.2021 )
- 25 чэрвеня 2021 года, адзінаццатае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання,закрыццё пятай сесіі ( 25.06.2021 )
- 17 чэрвеня 2021 года, дзявятае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 17.06.2021 )
- 25 мая 2021 года, восьмае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.05.2021 )
- 19 мая 2021 года, шостае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў, сумеснае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў і Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.05.2021 )
- 19 мая 2021 года, сёмае пасяджэнне пятай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.05.2021 )
- 7 мая 2021 года, пятае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 07.05.2021 )
- 30 красавіка 2021 года, чацвёртае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 30.04.2021 )
- 16 красавіка 2021 года, трэцяе пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 16.04.2021 )
- 7 красавіка 2021 года, другое пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 07.04.2021 )
- 2 красавіка 2021 года, адкрыццё пятай сесіі, першае пасяджэнне Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 02.04.2021 )
- 18 снежня 2020 года, сёмае пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 18.12.2020 )
- 18 снежня 2020 года, восьмае пасяджэнне (вячэрнее пасяджэнне), закрыццё чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 18.12.2020 )
- 16 снежня 2020 года, шостае пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 16.12.2020 )
- 10 снежня 2020 года, пятае пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 10.12.2020 )
- 2 снежня 2020 года, чацвёртае пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 02.12.2020 )
- 19 лістапада 2019 года, трэцяе пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 19.11.2020 )
- 28 кастрычніка 2020 года, другое пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 28.10.2020 )
- 2 кастрычніка 2020 года, адкрыццё чацвёртай сесіі, першае пасяджэнне чацвёртай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 02.10.2020 )
- 4 жніўня 2020 года, другое пасяджэнне трэцяй пазачарговай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё трэцяй пазачарговай сесіі ( 04.08.2020 )
- 3 жніўня 2020 года, адкрыццё трэцяй пазачарговай сесіі, першае пасяджэнне трэцяй пазачарговай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 03.08.2020 )
- 30 чэрвеня 2020 года, дзясятае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё другой сесіі ( 30.06.2020 )
- 25 чэрвеня 2020 года, дзявятае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 25.06.2020 )
- 11 чэрвеня 2020 года, восьмае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 11.06.2020 )
- 4 чэрвеня 2020 года, сёмае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 04.06.2020 )
- 21 мая 2020 года, шостае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 21.05.2020 )
- 8 мая 2020 года, пятае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 08.05.2020 )
- 5 мая 2020 года, чацвертае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 05.05.2020 )
- 16 кастрычніка 2020 года, трэцяе пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 16.04.2020 )
- 9 кастрычніка 2020, года другое пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 09.04.2020 )
- 2 кастрычніка 2020 года, адкрыццё другой сесіі, першае пасяджэнне другой сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 02.04.2020 )
- 19 снежня 2019 года, працяг першага пасяджэння першай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання, закрыццё першай сесіі Палаты прадстаўнікоў ( 19.12.2019 )
- 11 снежня 2019 года, працяг першага пасяджэння першай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 11.12.2019 )
- 6 снежня 2019 года, адкрыццё першай сесіі Палаты прадстаўнікоў сёмага склікання, першае пасяджэнне першай сесіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ( 06.12.2019 )